Pokyn ředitele školy - upřesnění hygienických opatření

Vážení rodiče, milí žáci,
na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR ze dne 22. února 2021 se všem osobám pohybujícím se v budově školy přikazuje pro zakrytí svých dýchacích cest používat chirurgické roušky nebo respirátor typu FFP2.

Toto opatření nabývá platnost od 25. února 2021 do odvolání. Dané opatření se neuplatňuje v době konzumace svačiny a obědu ve školní jídelně, je-li konzument u stolu.

Do 28. února 2021 je možno ve školních prostorách používat i jiný ochranný prostředek dýchacích cest.

Mgr. Libor Kuča
   ředitel školy

Pozor, změna! Den otevřených dveří – online

Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

Vážení rodiče,

vzhledem k situaci, kdy Vás nemůžeme osobně pozvat do naší školy a realizovat Den otevřených dveří, jsme pro Vás připravili alespoň možnost online setkání.

Vedení školy spolu s výchovnou poradkyní a školní psycholožkou Vám budou k dispozici dne

11. 3. 2021 od 15.00 do 16.00 hodin na platformě Jitsi Meet.

Představíme Vám školu, seznámíme Vás s průběhem zápisu do 1. ročníku, probereme kritéria školní zralosti a zodpovíme vaše dotazy. Je nutné, abyste se minimálně 1 den před akcí přihlásili a to tak, že napíšete email na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

V den konání online setkání Vám přijde na Vámi uvedený email 15 minut před konáním akce odkaz pro připojení, na který kliknete a poté se dostanete do společného diskuzního prostředí.

Případné dotazy, na které byste rádi slyšeli odpověď, již nyní můžete psát na adresu:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Těšíme se na Vás.

Zápis do 1. ročníku školního roku 2021/2022

Vážení rodiče,

zápis do 1. ročníku základního vzdělávání proběhne ve dnech 19. dubna a 20. dubna 2021, vždy v době od 13.00 do 17.00 hodin.

V termínu 11. března 2021 se uskuteční den otevřených dveří on-line formou. Bližší informace budou zveřejněny.

Informace k zápisu naleznete v sekci Nejen pro rodiče zde.  

Informace

Vážení rodiče,
na základě Zákona o ochraně veřejného zdraví zůstává režim vzdělávání na českých školách ve stejném režimu jako doposud.

Ombudsman

veřejný ochránce práv

Na naší škole je hodně chytrých a zvídavých žáků. Ti z 8. a 9. tříd už by měli vědět, kdo to je ombudsman, kde sídlí a co dělá. Pokud se chcete dovědět více, podívejte se na Aničku z Brna, ta si toho zjistila opravdu hodně. Také zjistila, jak se s ombudsmanem spojit a jaké problémy s ním řešit.

Více informací na videu a v letáku.

Výdej obědů - změna

 
Z technických důvodů dochází od zítřka 11. 2. 2021 ke změně výdejů obědů pro cizí strávníky a žáky v distanční výuce (výdej přes venkovní okýnko).
 
12.30 - 13.00 hodin - cizí strávníci
 
13.00 - 13.45 hodin - žáci v distanční výuce
 
Děkujeme za pochopení.
 

Cookies

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více zde.