Poděkování

Ve dnech 15. a 16. dubna 2019 v našem městě proběhl Zápis do 1. ročníku. K zápisu na naši „Jedenáctku“ se dostavilo 53 budoucích prvňáčků. Pro 9 z nich rodiče zažádali odklad školní docházky.

Rád bych poděkoval rodičům za jejich důvěru, kterou naší škole tímto projevili. Děkuji také našim učitelům, kteří pro naše budoucí prvňáčky pečlivě připravili nejen tento slavnostní den ale i další zajímavé akce během celého školního roku.

Pevně věříme, že s naší školou, která má dlouhodobě velmi dobré výsledky, budete spokojeni.

Mgr. Libor Kuča
   ředitel školy

Přijatí žáci k základnímu vzdělávání (1. ročník) ve školním roce 2019 / 2020

Číst dál...

Pirátský den


V pátek 12. dubna 2019 připluli na naši školu piráti!!! Hned u vchodu do školy zakotvily dvě pirátské lodě, kousek dál je i písčitá pláž s truhlou plnou zlata. Korálový útes a hejno ryb, želvy, žraloci, medúzy. Piráty na cestách dokonce doprovázejí i krásné mořské panny…

To vše vyrobily děti naší školy. Seznámily se tak s loděmi pirátů, vyráběly modely lodí, vlajky pirátů, kotvy, kormidla a dalekohledy. Tvořili jsme pirátské čepice, kreslili pirátské lodě, mořské živočichy, vyráběli jsme truhly s pokladem. Kreslili jsme mapy k našim dobrodružným cestám, psali jsme si i pirátské deníky, vymýšleli názvy svých lodí, seznámili jsme se s dobrodružnými cestami pirátů. A jak takový pirát vypadá? Děti nejen malovaly, ale popisovaly v anglickém jazyce piráty, tajemné ostrovy, mořské živočichy a naučili se zpívat i pirátskou písničku.

V pátek někteří piráti mezi sebou soupeřili, hráli různé hry, hledali poklady…Ti nejlepší piráti byli odměněni hezkými cenami. Pro děti z 2.A upekla maminka i úžasný dort. Děti si užily hezký den. Všichni jsou zváni na naši výstavu. I vy se můžete stát na chvíli pirátem nebo mořskou pannou v našem fotokoutku. Přijďte a uvidíte!

Výstavu pro vás připravili učitelé a děti naší školy pod vedením p.uč. M.Jakůbkové a p.uč. I. Novotné

Fotografie...

POZOR! POZOR!

VELKÝ DEN - v pátek 12. dubna připlouvají piráti na naší školu!!! Nezapomeň přijít v pirátském oděvu. Soutěžíme o nejlepší masku piráta.

Velikonoční výstavka

S příchodem jara a s ním spojených velikonočních svátků jsme s dětmi školní družiny přichystaly velikonoční výstavku. Tvořily jsme z různých materiálů - papíru, keramiky, drátků, korálků. K vidění jsou tradiční malovaná vajíčka, keramické květináče a misky s motivem velikonoc. Zvířátka symbolizující velikonoce - zajíčci, kuřátka, slepičky a spousta krásných obrázků. Děti si také zkusily zasadit osení o které se pečlivě staraly a zalévaly. Velikonoční výstavka je k vidění do 17. dubna.
Přejeme všem veselé Velikonoce!
Kolektiv ŠD 

Fotografie...

Chemické soutěže

 

27. března 2019 proběhlo ve Světě techniky v Ostravě slavnostní vyhodnocení celorepublikové chemické soutěže „Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR“.  Naši dva mladí chemici Iveta Stuchliková a Jiří Bystřický zvládli úspěšně všechny tři kola této náročné soutěže a dostali se do třicítky úspěšných řešitelů regionálního kola. Jirka obsadil krásné 12. místo a Ivetka 21. místo.

Oba dva také úspěšně reprezentovali naši školu v okresním kole Chemické olympiády. Ivetka obsadila 7. a Jirka 10. místo.

Oběma děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Fotografie

Cookies

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více zde.