Divadelní představení o Austrálii


Také letos zavítal na naši školu australský herec Schelie Nielsen se svým divadlem jednoho herce “Dr Klutz English Theatre“. V prvním dubnovém týdnu odehrál pro naše žáky dvě divadelní představení v hudebním klubu Stoun:

   Bilby's Bush Adventures

Číst dál a další fotografie...

Informace o sběru papíru

Prosíme rodiče, aby papír určený na akci „Zachraňme strom, adoptujme zvíře“ nosili POUZE v den konání sběru. Papír nosí mnozí průběžně během celého roku a není možné jej z kapacitních důvodů uschovávat až do dne konání akce. Děkujeme za pochopení.

Nadcházející termíny pro šk. rok 2017/2018:

  • 23. února 2018
  •  6. dubna 2018
  •  1. června 2018

Místo a čas: vždy od 7:30 do 8:00 u vstupu na I. stupeň. Papír musí být svázány!

Za přinesený papír, zachráněné stromy a medvědici Olinu z ostravské ZOO děkujeme.

Lyžování se sluníčkem

Vážení rodiče,
naše škola opět organizuje Lyžování se sluníčkem. Naší škole bude sdělen termín lyžování až po přihlášení žáků do systému www.prihlaskanakurz.cz. Prosím Vás, kteří máte o lyžování zájem, abyste své dítě zaregistrovali v tomto on-line systému od 1. 10. 2017 a ihned provedli platbu. Pro naši školu máme zarezervováno pouze 23 míst. Všechny ostatní děti, které se zaregistrují až jako 24. a více, budou zařazeny jako náhradníci.
Řádná platba kurzu je možná do 30. 11. 2017. Plakát zde (formát pdf).

Mgr. Táňa Janošcová
zástupkyně ředitele 

Výzva k podání nabídky na plnění veřejné zakázky malého rozsahu

Nákup nových školních lavic a školních židlí. Podrobnosti naleznete v dokumentu  zde (formát pdf).

Vědomostní hra vytvořená pro projekt Ovoce a zelenina do škol "Kozel Ovozel"


Státní zemědělský intervenční fond (SZIF) by Vám rád představil novou vědomostní hru„Kozel Ovozel“, která se stala součástí evropského projektu Ovoce a zelenina do škol, jenž SZIF administruje.

Aplikace je česká a neobsahuje reklamu ani nákupy v aplikaci. Je zdarma ke stažení na portálech Google Play a App Store. Více informací naleznete na naších stránkách zde nebo přímo na stránkách www.ovocedoskol.szif.cz.

 

Výzva k podání nabídky na plnění zakázky malého rozsahu

Číst dál...

Cookies

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více zde.