Družinový trojboj

 
Ve středu 29. května proběhl na 2. ZŠ ve Frýdku-Místku turnaj ŠD v atletickém trojboji. I naše škola vyslala své reprezentanty, z každého ročníku vždy jednu dívku a jednoho chlapce.
I přes velkou konkurenci jsme byli velmi úspěšní, děti vybojovaly dvě třetí místa, tři druhá místa a dvě první místa.
3. místo     Sam  Galetka (3. A)
                  Viki Kvašňovská (1. B)         
2. místo     Samuel Sigl  (5. A)
                  Amálka Záhumenská (3. B)
                  Lukáš Pišťáček (1. B)
1. místo     Eliška Horáčková (4. B)
                  Šimon Rašner (2. B)
Všem účastníkům děkujeme za reprezentaci a vítězům blahopřejeme.

Fotky ze soutěže...

Jaro je tady.

Tradiční výstavka přivítala před velikonočními svátky naše žáky i rodiče ve vstupní chodbě do školní družiny. Kromě výrobků z papíru, malovaných vajíček, pískovaných obrázků a ozdobených oken tu byly vystaveny i výrobky žáků keramického kroužku a kroužku „Tvořilka“.

Všem se práce moc povedla.     

Fotografie...

První pomoc se zdravotníky

Ve středu 28. února navštívili naši školní družinu studenti střední zdravotnické školy spolu s paní Mgr. Mrkvičkovou.

V naší velké herně vytvořili tři stanoviště, kterými prošli postupně všichni žáci školní družiny. Dozvěděli se, jak zastavit krvácení, ošetřit zlomeninu, popáleninu a co udělat, pokud je člověk v bezvědomí a nedýchá. Všechny tyto činnosti si naše děti také mohly vyzkoušet.

Akce se žákům velmi líbila. Děkujeme studentům a paní Mgr. Mrkvičkové a těšíme se zase za rok na další setkání.

Fotky...

Maškarní karneval

Ve čtvrtek 1. února proběhl v naší školní jídelně „Maškarní karneval“ s programem „Klaunů na volné noze“. V maskách princezen, zvířátek a spousty dalších přestrojení, tu naši žáci se svými rodiči strávili veselé odpoledne. Nálada byla tradičně výborná, plná humorných kousků klaunů, hudby, soutěží a tance. Poděkování patří maminkám ze SRPŠ, které se postaraly o občerstvení a paní Černé za dort, který byl hlavní cenou soutěže. Děkuji také všem, kteří se podíleli na přípravě karnevalu.

Číst dál...

Výtvarná soutěž městských školních družin

V úterý 20. února proběhla na Základní škole Elišky Krásnohorské ve Frýdku-Místku výtvarná soutěž městských školních družin, které se zúčastnili i žáci naší školy. Nela Moravcová, Natálie Dřízgová, Eliška Káňová, Robin Vyvial a Jakub Šrámek.
Malovali jsme na vylosované téma "Jaro". Všechny obrázky se žákům povedly - výběr byl těžký. V kategorii třetích tříd získala 1. místo Eliška Káňová.
Všechny práce budou vystaveny v galerii Duha. Soutěžícím gratulujeme.

Fotky...

Projektové dny ve školní družině s loutkařem

Ve všech odděleních školní družiny proběhly v prosinci a lednu projektové dny, kdy se děti setkaly s loutkařem panem Jiřím Poláškem. Ten nám přiblížil historii vzniku loutek, předvedl nám druhy loutek a jejich vodění. Následně si každé dítě mohlo vyrobit svou vlastní loutku z dřívek, která si pomalovalo dle vlastní fantazie. Nakonec si děti s loutkami zahrály divadlo. Dětem se tento projekt velmi líbil.

Fotky z akce...

Partnerství

 

 

 

Časopis NAŠE 11

Číslo 1 2 3 4

Certifikáty

Vzhled

Cookies

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory Cookies. Vypnutí a vice informací o Cookies zde