Zájmové útvary školy ve školním roce 2020/2021

Název kroužku

Vedoucí

 

Místo konání

 

Doba konání

Den                       Čas

Ročník

 

Cena za pololetí

 

Pěvecko - dramatický kroužek

Adámková K.

Šuláková M.

Schwederová I.

I.stupeň/

učebna Dv

úterý

13.30 – 14.30

1. – 5. ročník

400,-/rok

Veselá věda*

Šuláková M.

III. A

pondělí

13.00 – 14.00

14.00 – 15.00

1. – 5. ročník

Přihlášky na: www.veselaveda.cz

Přírodovědno-turistický kroužek

Maralíková J.

IV. C

sudá středa

14.00 – 15.00

I. stupeň

500,-

Výtvarný kroužek

Jakůbková M.

učebna VV

1. stupně

středa

13.30 – 15.30

2. – 5. ročník

500,-

Sportuj ve škole

 – míčové hry

Pomichálek M.

tělocvična

úterý

13.30 – 14.15

3. ročník

zdarma

Míčové hry

Pomichálek M..

tělocvična

čtvrtek

13.30 – 15.00

4. – 5. ročník

zdarma

Centrum sportu

Sportuj ve škole

Brunclíková M.

tělocvična

středa

13.30 – 14.15

2. ročník

zdarma

Přírodovědník

Střížová R.

učebna přírodopisu

středa

14.30 – 15.30

II. stupeň

500,-

Sportuj ve škole

Maralíková J.

tělocvična

úterý

13.30 – 14.15

1. ročník

zdarma

Čtenářský klub

Jakůbková M.

učebna Dv

pondělí

13.30

3. – 5. ročník

zdarma

(projekt Šablony)

Rekreační plavání

Grimová R.

Pukovská I.

bazén 11. ZŠ

úterý

15.00 – 16.15

1. – 5. ročník

400,-

Šití a vyšívání

Grimová R.

II. B

středa

15.00 – 16.15

1. – 5. ročník

200,-

Keramika

Bařinová A.

učebna keramiky

pondělí

15.00 – 16.15

1. – 5. ročník

400,-

Dílna tvořilka

Čupová J.

Pukovská I.

ŠD

čtvrtek

15.00 – 16.15

1. – 5. ročník

300,-

Deskové hry

Čupová J.

ŠD

čtvrtek

7.25 – 8.55

I. stupeň

zdarma

(projekt Šablony)

Florbal

Tofel T.

tělocvična

pondělí

14.15 – 15.45

II. stupeň

zdarma

Centrum sportu

Konverzace s rodilým mluvčím

Jazyková škola Hello

učebna AJ

čtvrtek

15.00 – 16.00

8. a 9. ročník

1.890,-

Více zde

Angličtina

Mojžíšková L.

učebna AJ

pondělí

13.30 – 14.30

3. a 4. ročník

400,-

Čtenářský klub

Nováková F. M.

učebna DV

středa

13.30 – 15.00

I. stupeň

zdarma

(projekt Šablony)

Deskové hry

Bogdová J

upřesní se

středa

14.30 – 16.00

I. stupeň

zdarma

(projekt Šablony)

Doučování z ČJ a M

Brožová M.

smart

úterý

13.30 – 14.30

4. ročník

zdarma

(projekt Šablony)

Příprava na přijímací zkoušky z M

Pyšková D.

učebna M

listopad 2020

upřesní se

9. ročník

zdarma

(projekt Šablony)

Příprava na přijímací zkoušky z ČJ

Brablec P.

učebna ČJ

listopad 2020

upřesní se

9. ročník

zdarma

(projekt Šablony)

Sportovní gymnastika

1. stupeň dívky

Kohutová

tělocvična II

pondělí

čtvrtek

14.30 – 16.00

16.30 – 18.00

I. stupeň

1.600,-

Sportovní gymnastika chlapci

Henychová

tělocvična II

pondělí

čtvrtek

16.00 – 18.00

17.30 – 19.30

I. stupeň

1.800,-

Sportovní gymnastika

mix

Papalová

tělocvična II

úterý

16.30 – 19.30

I. stupeň

 

Sportovní gymnastika

přípravka

sport. trenér

tělocvična II

středa

pátek

14.30 – 16.00

14.00 – 16.00

 

1.500,-

Sportovní gymnastika

II. stupeň dívky

Papalová

tělocvična II

středa

pátek

16.00 – 18.00

16.00 – 18.00

II. stupeň

1800,-

Volejbalová přípravka

dívky

Vrba

tělocvična

úterý

čtvrtek

15.00 – 16.30

I. stupeň

zdarma

Centrum sportu

Cookies

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více zde.