Na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu je škola

od středy 11.03. - do odvolání
UZAVŘENA.

Doporučujeme sledovat webové stránky školy, kde budeme sdělovat aktuální informace k vývoji situace
a ZNOVUOTEVŘENÍ školy.


 

Aktuální informace k zápisu

Vážení rodiče, v souvislosti se současnou epidemiologickou situací Vás informujeme, že na základě rozhodnutí MŠMT ČR v letošním školním roce proběhne zápis do 1. ročníku základního vzdělávání pouze neosobní formou, tedy bez přítomnosti dítěte.

Číst dál...

Přijímací zkoušky ke studiu na středních školách

  • Jednotné (celostátní) příjímací zkoušky budou organizovány pouze v jednom termínu.
  • Termín jednotné přijímací zkoušky na čtyřleté studijní obory proběhne nejdříve za 14 dní od data znovuotevření škol, na víceletá gymnázia nejdříve za 15 dní od data znovuotevření škol.
  • Školní přijímací zkoušky, má-li střední škola ve svých kritériích přijímacího řízení, musí proběhnout ve dvou stanovených termínech, nejpozději v termínu jednotné (celostátní) přijímací zkoušky.
  • Obsah a forma přijímací zkoušky se nemění, stejně tak zůstávají beze změny kritéria přijímacího řízení stanovená ředitelem střední školy.
  • Střední školy zveřejnění výsledky příjímacího řízení nejpozději do 8 dní po uskutečnění jednotné přijímací zkoušky.
  • Přijatí uchazeči odevzdají zápisový lístek střední škole nejpozději do 5 pracovních dní po zveřejnění výsledků přijímacího řízení.
  • Právo na odvolání proti rozhodnutí ředitele střední školy o nepřijetí není přípustné.

Bližší informace o novém zákonu zde a časovém průběhu zde.

Kritéria a podmínky pro přijetí žáka do 1. ročníku

základního vzdělávání pro školní rok 2020-2021
na Základní školu Frýdek-Místek, Jiřího z Poděbrad 3109

Číst dál...

Výuka jazyků

Nabídka skype výuky jazyků s rodilým mluvčím nebo českým lektorem

Angličtina z pohodlí a bezpečí domova se zkušenými lektory, kterým odpadla výuka ve školách. Využijte čas dětí doma u PC smysluplně!

Více v letáku...

Informace školního psychologa

Vážení rodiče, milí žáci,
nechci opakovat informace, které jste slyšeli z televize, rádia či internetu. Většina z vás již jistě ví, co má a nemá dělat, aby ochránila své fyzické i psychické zdraví. Koronavirus je snad nejpoužívanějším slovem v posledních dnech (možná ho o prvenství připraví slovo rouška…). Obecných informací je dost všude kolem nás. Ale někdy ty všeobecné rady nefungují na každého stejně. A proto také v této nelehké době, kterou zažíváme, troufám si říct, úplně všichni, vám chci nabídnout své služby školního psychologa (ať už se jedná o krizovou intervenci, psychoterapii, či jen vyslechnutí, radu…). Bohužel se nemůžeme sejít osobně, nicméně jsem k dispozici přes email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , a telefon: 739 239 305, od pondělí do pátku v čase 8:00-12:00 hodin.
 
P.S.: Přesto, že díky moderním technologiím se můžeme učit, komunikovat nejen s rodinou, atd., prosím žáky, snažte se čas strávený na internetu omezit na nutné minimum. Rodiče bych požádala, aby byli všímavější na to, které stránky jejich děti navštěvují, s kým komunikují …
 
Děkuji.
 
Školní psycholožka Mgr. Martina Nováková Fabianová

Informace o ošetřovném

Vážení rodiče,
pokud si potřebujete vyzvednou formulář OSSZ Žádost o ošetřovné, můžete o něj z důvodu uzavření budovy školy požádat elektronicky na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  . Následně vám bude zaslán. V žádosti prosím uvádějte jméno žáka, ke kterému se potvrzení vztahuje.

Děkujeme za spolupráci.

Cookies

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více zde.