GYMNASTKY Z FRÝDKU SE PROBOJOVALY DO ČESKÉ REPREZENTACE

Gymnastky z oddílu SK Město Frýdek - Místek, které cvičí při 11. ZŠ se v prosinci 2021 zúčastnily Mistrovství Evropy v TeamGymu, které se konalo v portugalském městě Guimarães. Vanda Gřesová byla součástí juniorského týmu, který se probojoval do finále a obsadil 5. místo hned za Skandinávskými státy a Velkou Británii. Seniorský tým za Frýdek reprezentovala Kristina Gřesová a Lucie Kojecká. V silné konkurenci se jim podařilo obsadit 7. místo v kvalifikaci. Na ME gymnastky doprovodila trenérka Vendula Henychová, která byla součástí seniorského týmu v roce 2014 na Islandu a maminka sester Gřesových. Holky si splnily svůj sen a celý oddíl doufá, že se podívá i na další Mistrovství Evropy, které se koná v roce 2022 v Lucembursku.

Kompletní informace včetně galerie naleznete   ZDE

,,Co vzkážeme budoucím generacím?“

Statutární město Frýdek-Místek oslovilo městské školy, aby zanechaly otisk naší současnosti pro budoucí obyvatele našeho města.

I naše škola se rozhodla, že se do této výzvy zapojí.

Žáci 9. A a 9. B natočili a nahráli vzkazy na flash disk a zároveň vytvořili i písemný vzkaz, k němuž připojili i své podpisy. K materiálu byly přiloženy i drobné předměty např. mince.

Vítězná třída bude pozvána na Magistrát města Frýdku-Místku a zároveň se zúčastní historického okamžiku, kdy bude pouzdro s jejich vzkazem umístěno do věže farního kostela sv. Jana a Pavla.

Informace k režimu výuky od 3. 1. 2022

Vážení rodiče, milí žáci, zaměstnanci školy,
na základě aktuálních informací MŠMT ČR vycházejících z mimořádných opatření MZd ČR ze dne 23. 12. 2021 a ze dne 29. 12. 2021 s platností od 3. 1. 2022 sdělujeme následující pokyny

Číst dál...

Republikové finále ČASPV v gymnastice

 

Dne 13. listopadu čekal v Trutnově naše tři družstva závěrečný závod v letošním roce. Na soutěž jsme vyrazili vlakem už v pátek odpoledne. Karantény soutěžících jsou celorepublikový problém a proto byla účast poněkud nižší, než jsme zvyklí. Náš oddíl reprezentovali na Republikovém finále ČASPV stejní závodníci jako na předešlých dvou úspěšných soutěžích, které proběhly v říjnu v Příbrami a Olomouci.

Číst dál

Informace k testování - od 3. 1. 2022

Informační leták zobrazíte zde.

Konverzační soutěž v anglickém jazyce

Ve dnech 30. listopadu a  7. prosince proběhlo školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Letos se do soutěže zapojilo 43 žáků. První kolo tvořila poslechová část, které se zúčastnili všichni žáci, v dalším kole pak vybraní žáci hovořili na zadané téma. Všem soutěžícím děkujeme a vítězům gratulujeme a přejeme další úspěchy!
 
V kategorii 6. a 7. tříd:
 
1. místo: Dužyková Alžběta (7. B) a Slezák David (6. B)
 
2. místo: Přibyl Jan (6. B)
 
3. místo: Musil Petr (6. A) a Suchomelová Amálie (7. A)
 
Kategorie 8. a 9. tříd:
 
1. místo: Pham Thu Ngan (8. B)
 
2. místo :Jašůrek Adam (9. A)
 
3. místo: Blizňák Adam (9. B)
 

Cookies

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více zde.