Přijďte k nám a poznejte naši školu

 

 

V letáku najdete akce pro předškoláky a jejich rodiče

ve školním roce 2022 - 2023.

 


 

Nové jméno pro školní noviny

 

 

 

Hledáme název pro školní noviny.  Pomůžeš nám?  Více info v letáku... Děkujeme. 

 

 

Projekt MŠMT - Doučování žáků škol 2022/23

Projekt MŠMT – „Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy“ 2022 / 2023

 Také v letošním školním roce pokračuje na naší škole realizace projektu MŠMT – Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3. Národního plánu obnovy 2022/2023. Projekt je přednostně určen pro žáky, kterým hrozí školní neúspěch. Nejedná se tedy pouze o prospěch, ale také o základní orientaci v učivu.

Doučování bude realizováno ve třídách 1. stupně v českém jazyce a matematice, v 5. ročníku také v anglickém jazyce. Ve třídách 2. stupně se bude doučovat český jazyk, matematika a anglický jazyk. V ostatních naukových předmětech bude doučování organizováno po vyhodnocení individuální situace.

Doučování bude probíhat skupinově, maximálně však do počtu 7 žáků ve skupině. Žáci se v doučovacích skupinách mohou měnit podle svých vzdělávacích potřeb a po konzultaci s pedagogem.

Organizační zajištění výuky žáků 1. A, B

Školní rok 2022/2023 začne ve čtvrtek 1. září 2022 slavnostním zahájením v jednotlivých třídách v 8:00 hodin.

Prvňáčky a rodiče přivítají ve třídách jejich třídní učitelky Mgr. Marcela Brožová 1. A a Mgr. Jarmila Maralíková 1. B. Slavnostní přivítání v 1. A, B bude ukončeno v 8.45 hodin. Obě třídy 1. A, B jsou umístěny v 1. patře pavilonu B.

Výuka 1. A, B ve dnech 2. 9. a 5. 9. bude ukončena vždy v 11.40. Další dny již bude výuka dle rozvrhů.

Školní družina

1. 9. 2022 zápis do ŠD od 7:45; provoz od 8:45 do 12:00 hod. Další dny provoz jižod 6:00 do 8:00 hod (ranní družina) a odpoledne od konce vyučování žáků do 16:30.

Rodičům prvňáčků je umožněn vstup do prostor školní šatny, školní družiny ranní i odpolední a tříd od 1. 9. do 9. 9. 2022.

Vstup rodičů do školní jídelny není možný.

 

Začátek školního roku 2022/2023 – 1. třídy

Letos prožilo na naší škole svůj první školní den celkem 46 prvňáčků. Děti přivítaly jejich paní učitelky a seznámily je s novým prostředím. Čekají je nové zážitky, nová dobrodružství a také noví kamarádi. Mají se na co těšit a přejeme si, aby se jim u nás líbilo.

Fotografie...

Sportovně relaxační pobyt Poreč

            V termínu 17. – 26. 6. 2022 se žáci 8. a 9. třídy naší školy opět po roce zúčastnili sportovně relaxačního pobytu v Chorvatském letovisku Bijela-Uvala poblíž města Poreč. V nádherném kempu nabízejícím širokou paletu sportovního vyžití, příjemné ubytování, spoustu prostoru k odpočinku i společenským a jiným edukativním aktivitám.

            Začátkem celého zájezdu se nám stal teplý páteční večer, kdy jsme po naložení do autobusu vyrazili směr Chorvatsko. Po bezproblémové cestě se nám brány kempu Bijela-Uvala ukázaly již v brzkém sobotním ránu. První den akce posloužil hlavně k zabydlení se do přidělených karavanů, obhlídce důležitých míst a zmapování kempu, nastavení všech nezbytných pravidel pro bezproblémové fungování a samozřejmostí pro mnohé byla také první ochutnávka slanosti a tepelného komfortu moře a slunečních paprsků. Následující dny se nesly již v podobném rytmu, ranní rozběh a rozplavbu následovala snídaně, poté společný dopolední sportovní program, během polední doby nejvydatněji svítícího slunce čas osobního volna, využitý převážně k odpočinku, odpolední sportovní aktivita ve vodním prostředí, večeře a sportovní aktivity při umělém osvětlení. 

Video a fotografie...

Cookies

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory Cookies. Vypnutí a vice informací o Cookies zde