Minimální preventivní program

Minimální preventivní program pro školní rok 2018/2019
Základní škola Frýdek-Místek, Jiřího z Poděbrad 3109

Číst dál...

Školní strategie prevence rizikového chování dětí a mládeže

1. ÚVOD

   Školní strategie prevence rizikového chování dětí a mládeže (dále jen ŠSP) je zpracována na základě požadavků a závěrů Národní strategie primární prevence rizikového chování dětí a mládeže na období 2013-2018 a Strategie prevence rizikového chování dětí a mládeže v Moravskoslezském kraji na období 2013-2018.

Číst dál...

Krizový plán školy

Krizový plán školy
Základní škola Frýdek-Místek, Jiřího z Poděbrad 3109

Číst dál...

Kontakt na školního metodika prevence

  • Školní metodik prevence: Mgr. Daniela Kaňoková
  • Telefonní kontakt:             555 534 103
  • Konzultační hodiny:          PO 14:00 - 15:00 po tel. domluvě
  • Pro kontakt lze využít i naši schránku důvěry.

 

Šikana

Vážení rodiče,

naše škola je příznivě hodnocena jak rodičovskou veřejností, tak i Českou školní inspekcí. Velmi si toho vážíme. Nicméně i ta nejlepší škola není zcela imunní proti výskytu šikanování. Proto chceme být připraveni zachytit případné ubližování silnějších slabším hned v počátku a účinně takové bezpráví zastavit. S tímto záměrem jsme vytvořili program proti šikanování. Jeho důležitou součástí je spolupráce nás pedagogů s Vámi - rodiči. Prosíme Vás proto o pomoc. Kdybyste měli podezření či dokonce jistotu, že je Vašemu dítěti ubližováno, bezprostředně se na nás obraťte (na třídního učitele, školního metodika prevence či ředitele školy). Využít lze také naši e-schránku důvěry, která je k dispozici na webových stránkách školy. Vaši informaci budeme brát velmi vážně a situaci budeme odborně a bezpečně řešit.

Děkujeme za Vaši podporu.

Školní metodik prevence

Kde hledat pomoc

Důležité adresy, kontakty

Číst dál...

Cookies

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více zde.