Zájmové útvary školy ve školním roce 2018/2019

 

Název kroužku

Vedoucí

Místo konání

Doba konání

Den                   Čas

Ročník

Cena za pololetí

Děti na startu

 

Kadubcová H.

tělocvična

středa

15.30 - 16.30

4 - 9 let

800,-

Pěvecko - dramatický kroužek

Adámková K.

Šuláková M.

Schwederová I.

učebna Hv

učebna Dv

úterý

13.30 – 14.30

1. – 5. ročník

400,-

Veselá věda*

Maralíková M.

II. C

pondělí

14.00 – 15.00

1. – 5. ročník

Placeno na účet VV*

Plavání

Nekardová M.

bazén 11. ZŠ

pátek

14.30 – 15.30

1. – 9. ročník

1000,-/1500,-

Seminář AJ - KET

Filipcová T.

učebna AJ

úterý

14.45 – 15.45

6. – 9. ročník

500,-

Doučování z AJ

Novotná I.

učebna Aj

středa

14.00 – 15.00

6. – 9. ročník

zdarma

Kurz AJ pro dospělé

Filipcová T.

učebna AJ

úterý

16.00 – 17.00

pokročilí

600.- / 15 lekcí

Výtvarný kroužek

Jakůbková M.

učebna VV

1. stupně

středa

13.00 – 15.00

3. – 6. ročník

500,-

Přírodovědný kroužek

Střížová R.

Učebna přírodopisu

úterý

14.30 – 15.30

6. – 9. ročník

500,-

Keramika

Bařinová A.

Učebna keramiky

pondělí

15.00 – 16.15

1. – 5. ročník

350,-

Rekreační plavání

Grimová R.

Pukovská I.

Bazén 11. ZŠ

úterý

15.00 – 16.15

1. – 5. ročník

400,-

Šití a vyšívání

Grimová R.

II. B

středa

15.00 – 16.15

1. – 5. ročník

200,-

Dílna tvořilka

Čupová J.

Pukovská I.

Kuchyňka

Třídy ŠD

čtvrtek

15.00 – 16.15

1. – 5. ročník

300,-

Sportovky

Maralíková J.

tělocvična

čtvrtek

14.15 -  15.45

4. – 5. ročník

zdarma

Dopravní kroužek

Šnajdrová Z.

PC, hřiště

pondělí

14.00 – 16.00

5. – 8. ročník

400,-

Doučování z AJ

Janošcová T.

Smart

středa

13.00 – 14.00

5. ročník

zdarma

Doučování z ČJ

Vránová I.

VIII. B

 

úterý

 

14.00 – 15.00

7. ročník

zdarma

Míčové hry

Vrba P.

5. ročník

středa

12.45 – 13.45

3. – 4. ročník

Centrum sportu

Míčové hry

Strnadel M.

tělocvična

úterý

14.15 – 15.45

4. – 5. ročník

Centrum sportu

Míčové hry

p. Mojžíšek

tělocvična

pondělí

13.30 – 15.00

2. – 3. ročník

Centrum sportu

Sportuj ve škole

Strnadel M.

tělocvična

úterý

13.30 – 14.15

3. ročník

Sportuj ve škole

Sportuj ve škole

Maralíková J.

tělocvična

úterý

12.45 – 13.30

2. ročník

Sportuj ve škole

Sportuj ve škole

Brunclíková M.

tělocvična

středa

13.30 – 14.15

1. ročník

Sportuj ve škole

Sportovní gymnastika

Henychová

Tělocvična II

ÚT + ČT

13:30 - 15:00

1. ročník

1 200,-

Sportovní gymnastika chlapci

Henychová

Tělocvična II

PO

ÚT + ČT

13:30 - 15:00

15:0 0- 16:30

2. -  6.

ročník

1 500,-

Sportovní gymnastika

Kohutová

Tělocvična II

ÚT

ST

16:30 - 18:00

13:30 - 15:00

13:30 - 16:30

2. - 5.

ročník

1 500,-

Sportovní gymnastika

Tobiášová

Tělocvična II

PO

ČT

15:00 - 16:30

16:30 - 18:00

16:30 - 19:30

6. - 9.

ročník

1 800,-

CoderDojo

p. Černý

Počítačová

učebna

úterý

16.00 – 17.00

Pokročilí

4. – 9. ročník

zdarma

CoderDojo

p. Černý

Počítačová

učebna

úterý

16.00 – 17.00

Začátečníci

4. – 9. ročník

zdarma

 

RSS