Zájmové útvary školy ve školním roce 2017/2018

 

Název kroužku

Vedoucí

Místo konání

Doba konání Ročník Cena za pololetí

Den  

 Čas

Děti na startu

 

Kadubcová

tělocvična

St

15.30-16.30

4.-9.let

800,-

Doučování AJ

Janošcová

Smart pav.B

St

13.30 – 14.30

1. stupeň

Žáci s výukovými problémy

Projekt Šablony

(zdarma)

Plavání

Poláchová

Bazén

14.30 – 15.30

1. – 9.

1000,- a 1500,-

Pěvecko-dramatický kroužek

Schwederová, Šuláková

Učebna HV 1.st.

Út

13.30 – 14.15

1. – 5.

200,-/rok

Doučování AJ

Novotná

Učebna AJ

Út

14.00 – 15.00

2.stupeň

Projekt šablony

(zdarma)

Kroužek KET

Filipcová

Učebna AJ

Út

14.45 – 15.45

8. – 9.

500,-

Kroužek dospělí pokročilí

Filipcová

Učebna AJ

Út

16.00 – 17.00

 

600,-

Angličtina pro předškoláky

Swederová

Učebna IV.C

St

13.30 – 14.30

750 ,-

Veselá věda

Maralíková

Učebna I.C

Po

14.00 – 15.00

1.st.

80,-/lekce

Hodina pohybu navíc

Labajová

Tělocvična

St

12.45 – 13.30

1.tř.

zdarma

AJ - movers

Labajová

Učebna AJ

St

14.00 – 15.00

5. – 6.

500,-

Doučování ČJ

Vránová

VI.A

Út

14.00 – 15.00

2.st.

Projekt šablony

(zdarma)

Přírodovědník

Střížová

Uč. Př.

Út

14.30 – 15.30

2.st.

500,-

PC

Hosnédl

Uč. Inf.

Út

14.00 – 15.00

2.st.

500,-

Florbal

Hosnédl

Tv 1/2

 

 

 

 

Dopravní

Šnajdrová

Inf., hřiště

Út

14.00 – 15.00

5. – 9.

500,-

Házená

Odvářka

Tv

Út

13.30

 

Centrum sportu

Sport. hry

Odvářka

Tv

St

14.15

 

Centrum sportu

Gymnastika

 

 

 

 

 

 

Keramika

Bařinová

Uč. Ker.

Po

15.00 – 16.00

1. – 9.

ŠD 350,-

1.st. 450,-

Rekreační plavání

Pukovská, Grimová

Bazén

Út

15.00 – 16.00

1. – 5.

400,-

Šití a vyšívání

Grimová

ŠD

St

15.00 – 16.00

1. – 5.

200,-

 

Dílna tvořilka

Čupová, Pukovská

ŠD Kuchyňka

Čt

15.00 – 16.00

1. – 5.

300,-

Děti na startu

 

Kadubcová

tělocvična

St

15.30-16.30

4.-9.let

800,-

Sportovní gymnastika

Henychová

Tělocvična II

Út + Čt

13:30-15:00

1.ročník

1 200,-

Sportovní gymnastika chlapci

Henychová

Tělocvična II

Po

Út + Čt

13:30-15:00

15:00-16:30

2.- 6.

ročník

1 500,-

Sportovní gymnastika

Kohutová

Tělocvična II

Út

St

16:30-18:00

13:30-15:00

13:30-16:30

2.-5.

ročník

1 500,-

Sportovní gymnastika

Tobiášová

Tělocvična II

Po

Čt

15:00-16:30

16:30-18:00

16:30-19:30

6.-9.

ročník

1 800,-

Výtvarný kroužek

Jakůbková

Vv 1.st.

St

13.00 – 15.00

3. – 5.

500,-

Hodina pohybu navíc

Brunclíková

Tělocvična

St

13.30 – 14.15

2. ročník

zdarma

Hodina pohybu navíc

Strnadel

Tělocvična

13.30 – 14.15

3.ročník

zdarma

Nabídku zájmových kroužků školní družiny naleznete zde.

RSS