Mikulášský jarmark se vydařil

V této uspěchané době jsme si našli čas, který jsme strávili společně s dětmi a rodiči na našem Mikulášském jarmarku. Děti se zabavily tvořením čertů, zdobením perníčků, dekorováním jablíčka. Někteří si nechali „věštit“ budoucnost z hrníčků, hodili si střevícem, pouštěli lodičky. Na tomto jarmarku si určitě všichni dokoupili krásné vánoční dárky, které vytvořili šikovní rodiče, děti a učitelé. Velký zájem je vždy o věnce, svíčky, svícny, domácí mýdla. Letos si děti mohly zakoupit vánoční skřítky, háčkované hračky, magnetky, ozdoby na stromeček, šperky. Za tyto krásné výrobky děkujeme všem rodičům, žákům a učitelům. Slavnostní atmosféru nám svým zpěvem navodili malí zpěváčci z MŠ Mateřídouška a ti zkušenější ze sboru Catena Musica.

 V jídelně školy a na nádvoří jsme mohli ochutnat výborné občerstvení, které nám pomohly připravit šikovné maminky našich žáků. Věříme, že si děti i rodiče užili tento sváteční podvečer a budeme se těšit na další jarmark v příštím roce. Výtěžek z této akce bude částečně použit jako příspěvek do „Domova seniorů“ a na další aktivity pro děti naší školy.

Přejeme všem poklidné a pohodové prožití vánočních svátků a v novém roce 2018 jen to nejlepší…

Přidány další fotografie

Vánoční nota 2017

 

 

 

Pozvánka na 14. ročník pěvecké soutěže amatérských zpěváků 1. - 5. tříd.

 

 

Informace školní družiny pro rodiče

Z důvodu konání Mikulášského jarmarku bude provoz ŠD ve středu 6. prosince 2017 pouze do 15:30 hodin. Děkujeme za pochopení.

Volby do školské rady

Kandidátní listina za zákonné zástupce žáků

Číst dál...

44. ročník Olympiády v českém jazyce

Ve středu 29. listopadu 2017 se na naší škole konal 44. ročník  Olympiády v českém jazyce. Soutěže se zúčastnilo 12 chlapců a děvčat z 8. –  9. tříd. Žáci nejprve řešili jazykové úlohy a v druhé části vypracovali slohovou práci na téma „Stalo se to minulý týden“.

První místo obsadila se ziskem 24 bodů Alžběta Vidláková z 9. B, která také bude v lednu 2018 reprezentovat naši školu v okresním kole. Na děleném druhém a třetím místě se umístily Lucie Zamazalová z 8. B a Tereza Kociánová z 8. A se ziskem 16 bodů.

Všem zúčastněným žákům děkujeme a vítězce gratulujeme.

Mikulášský jarmark

 

Blíží se čas Vánoc a my jsme pro Vás připravili tradiční Mikulášský jarmark. Přijďte se pobavit se svými dětmi při vánočních zvycích, vytvořit drobné dekorace, zakoupit dárečky...  Bude pro Vás připraveno také bohaté občerstvení a pěvecké vystoupení dětí MŚ Mateřídouška a pěveckého sboru Catena musica. 

Srdečně zvou děti, učitelé a rodiče.

 

 

RSS