Soutěž Vysněná zahrada


Na konci školního roku 2010/2011 se naše škola zapojila do celostátní soutěže, kterou pořádala společnost Husqvarna  s názvem „Vysněná zahrada.“

Úkolem bylo namalovat naši vysněnou zahradu s maskoty soutěže, kterými byli zahradní traktor Hugo, motorová pila Heda  a sekačka na trávu Hanka .

Ze zaslaných děl z celé republiky vybrala  porota naše dílko, které skončilo na krásném 16.místě. Malířkou této práce je  Hanka Maderičová, žákyně 5.B.a pro naši školu získala možnost výběru zboží v hodnotě  15 000 Kč od společnosti Husqvarna. Hanka se svou třídou dostala na konci  školního roku sladkou odměnu a malířské potřeby pro svůj koníček. Letos v říjnu jsme navštívili prodejnu Husqvarna a vybrali novou sekačku na trávu.

Děkujeme Hance a  všem malířům, kteří se této soutěže zúčastnili a pomohli tak pro naši školu získat potřebnou věc. Přejeme mnoho dalších úspěchů v tvůrčípráci našich žáků.  

 Mgr. Martina Jakůbková , tř.uč.5.B 

Cookies

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více zde.