Projekt pro předškolní děti a jejich rodiče ''Poznej naši školu''

Vážení rodiče a děti, připravili jsme pro Vás akce v rámci projektu Poznej naši školu, díky nimž budete mít možnost naši školu a její učitele blíže poznat.

  • 1. setkání – 6. října 2011 od 16:00 hod Jak na cizí jazyk doma?

Nevíte, jak svému dítěti s cizím jazykem doma pomoci? Seminář s praktickými ukázkami a radami pro rodiče, který lektoruje Mgr. Martina Válková z Oxford University Press

  • 2. setkání – 20. října 2011 od 15:30 hod Bramboriáda

Neobyčejná zábava s obyčejnou bramborou pro předškoláky a děti školní družiny na nádvoří školy, sportovní soutěže, výtvarná dílna, dovednostní hry, občerstvení.

  • 3. setkání – 1. prosince 2011 od 17:00 hod Čertovská škola

Co všechno musí umět správný čert. Velké úkoly pro malé čertíky, tancovačka po čertovsku. Společná akce pro předškoláky a děti 1. a 2. tříd v tělocvičně školy.

  • 4. setkání – 7. prosince 2011 od 15:30 hod Vánoční nota

Pěvecká soutěž pro děti MŠ a I. stupně ZŠ města Frýdku-Místku. Součástí soutěže je bohatý kulturní program, místo konání Nová scéna Vlast.

  • 5. setkání – 5. ledna 2012 od 15:30 hod Po stopách sněžného muže

Pojďte s námi pátrat po stopách Yettiho. Zábavný program pro předškoláky a žáky 1. ročníků s prohlídkou školy a aktivitami v jednotlivých učebnách.

Těšíme se na Vás!

Cookies

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více zde.