Pokyn ředitele školy - režim výuky od 8. 3. 2021

Vážení rodiče, milí žáci,
na základě usnesení Vlády ČR ze dne 26. 2. 2021 č. 200 bude výuka po jarních prázdninách, které v našem okrese probíhají od 1. 3. do 5. 3. 2021 a během kterých se nekoná žádná forma výuky ani činnost školní družiny, organizována podle následujících pravidel.
  1. Všichni žáci od 1. do 9. ročníku budou absolvovat distanční formu výuky podle upravených rozvrhů pro distanční výuku v prostředí Google Classroom. Při distanční výuce se žáci aktivně účastní online výuky, samostatně plní domácí zadání, a to nejen v předmětech online vyučovaných, ale také v dalších předmětech. Tato zadání budou zveřejňována v tomtéž prostředí Google Classroom. 

  2. Služeb školní jídelny mohou využívat všichni přihlášení žáci v distanční formě vzdělávání, a to formou venkovního odběru oběda přes okýnko. (výdej pro žáky v době od 12.30 do 14.00 hodin).
    Žáci, kteří mají uhrazené stravné a nechtějí se školního stravování v tomto období účastnit, se musí odhlásit.
 
Předpokládaná platnost daného opatření je do 21. 3. 2021. Pro případ jakékoli změny žádáme rodiče o sledování školního webu nebo své mailové pošty.
 
Děkujeme za spolupráci.
     Mgr. Libor Kuča
         ředitel školy
 
Informace k ošetřovnému naleznete zde:
 
 

Cookies

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více zde.