Den otevřených dveří s Machem a Šebestovou na naší škole

Ve čtvrtek 28. února skončila výuka jako každý jiný školní den. Odpoledne však ve škole zůstali všichni učitelé a mnozí žáci, kteří společně připravili program pro rodiče a budoucí prvňáčky v rámci Dne otevřených dveří s Machem a Šebestovou.

Návštěvníci spolu s učiteli prošli celou školou od vrátnice až po školní kuchyňku.
Cestou se zastavovali na připravených stanovištích ve třídách i specializovaných učebnách. Počítali příklady s Machem a Šebestovou, skládali puzzle, vyrobili si svoje vlastní odznaky, vyzkoušeli si práci s interaktivní tabulí a zazpívali si pohádkové písničky za doprovodu mnoha hudebních nástrojů.
V odborných učebnách druhého stupně se seznámili s přírodou, fyzikálními zákonitostmi, výpočetní technikou či školními dílnami.
Pomyslnou třešničkou programu se stala hudební pohádka „Mach a Šebestová a kouzelné sluchátko“, kterou nastudovali se svými učitelkami žáci pěvecko-dramatického kroužku. Na závěr se mohli všichni návštěvníci občerstvit připraveným pohoštěním ve školní kuchyňce.
Celý program se setkal s velkým zájmem rodičů i dětí. Všichni odcházeli spokojeni a my doufáme, že s většinou z nich se znovu setkáme u zápisu do prvních tříd, který se koná 15. a 16. dubna 2019. 

 

Cookies

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více zde.