Olympiáda v českém jazyce

V pátek 22. listopadu 2019 se na naší škole konalo školní kolo 46. ročníku Olympiády v českém jazyce. Soutěže se zúčastnilo 17 chlapců a děvčat z osmých a devátých tříd. V první části řešili úkoly z oblasti tvarosloví, interpunkce, frazeologie a stylistiky. V druhé části olympiády psali slohovou práci na téma Tomu říkám překvapení.

Nejvyšší počet bodů získaly shodně Michaela Tůmová z 9.A a Magdalena Adamcová z 9.B. Obě dívky postupují do okresního kola, kde budou reprezentovat naši školu. Držíme palce.

Vítězkám blahopřejeme a všem zúčastněným děkujeme.

Celkové výsledky: 1. - 2. Michaela Tůmová, Magdaléna Adamcová – 28 b., 3. - 4.  Kateřina Bánovská, Dominik Jurášek – 27 b., 5. - 6. Daniel Mach, Beáta Čubová – 24 b., 7.  Richard Stalmach – 22 b., 8. – 10. Josef Matula, Daniel Dias, Alice Urbišová – 20 b., 11. Lucie Dudková – 19 b., 12. – 13. Tomáš Konečný, Melánie Horká – 18 b., 14. Dalibor Motyčka – 17 b., 15. Simona Lukáčová – 16 b., 16. – 17. Jakub Mandys, David Czap – 15.b.

Cookies

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více zde.