Okresní kolo házené

Dne 1.3. proběhlo okresní kolo házené pro žáky 6. a 7. tříd. Turnaj se uskutečnil na 6. ZŠ. Naše družstvo postupně poměřilo síly s družstvy z 8. ZŠ, 2. ZŠ a naposled i 6. ZŠ.

Do turnaje jsme vstoupili remízou po bojovném utkání s 8. ZŠ. Utkání bylo pohledné i přes prvotní nervozitu hráčů, která jim trochu svazovala ruce. Druhé utkání už bylo o poznání lepší. Naším soupeřem byli žáci 2. ZŠ. Za toto utkání musím kluky pochválit za perfektní plnění taktických pokynů, a i proto jsme vyhráli rozdílem dvou gólů. Dle výsledků ostatních družstev jsme tedy věděli, že poslední utkání se 6. ZŠ bude souboj o 1. místo na turnaji. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a ujali se vedení. Bohužel na straně soupeře stáli hráči se zkušenostmi z celorepublikových házenkářských soutěží a skóre překlopili na svou stranu. Naše družstvo tedy obsadilo 2. místo a do krajského kola se neprobojovalo.

Tímto bych chtěl pochválit chlapce za statečný výkon, kdy se nebáli jít do osobních, občas i bolestivých soubojů a bojovali za naši školu, jak to jenom šlo.

Partnerství

 

 

 

Časopis NAŠE 11

Číslo 1 2 3 4

Certifikáty

Vzhled

Cookies

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory Cookies. Vypnutí a vice informací o Cookies zde