Gymnastika vyjela na závody do Trutnova

Ve dnech 9.11. - 10.11. 2018 jsme se s třemi týmy vydali na TeamGym závody do Trutnova, kde nás čekalo Republikové finále ČASPV. 

V kategorii Junior I dívky nás reprezentovala Kika Macháčková, Majda Kubošová, Terka Divišová, Terka Mílová, Maruška Bardoňová, Ema Švecová, Ela Pohludková a Maruška Bystroňová. První disciplínou byla trampolína, která se neobešla bez pádu. Na akrobacii si dívky spravily náladu čistě zacvičenými náročnými skoky a měly opět úsměv na tváři. Na závěr měly pódiovou skladbu, kterou si od minulých závodů zlepšily a se svým výkonem byly moc spokojené. Holky celé závody zacvičily sebejistě a mohly se tak radovat z umístění těsně pod stupni vítězů, které jim uteklo o pouhou půl desetinku. I když dívkám na těchto závodech chyběla jejich hlavní trenérka Kateřina Kohutová, byla detailně informována a s výsledkem svých svěřenkyň naprosto spokojená. 

Přidány fotografie.

Chlapci Junior I byli ve složení: Vašek Adámek, Damián Peřina, Kuba Brettschneider, Kája Delong, Vašek Svoboda, David Rumíšek, Adam Moskva a Peťa Roman. V akrobacii s náročnými kombinovanými řadami se salty byl stejně jako v předešlém závodě jeden pád. Pódiová skladba se klukům vyvedla natolik, že svým výkonem vyrazili dech nejen svým trenérkám, ale také rozhodčím. ,,Předvedli obtížnou, naprosto jednotnou sestavu, která byla ohodnocena druhou nejvyšší známkou ze všech týmů v kategorii junior I," dodala trenérka chlapců Vendula Henychová. Chlapci měli závod pěkně rozjetý, ale na posledním nářadí dostali obrovskou srážku za proskočení na trampolíně, a proto se umístili na 7. místě. Náladu jim spravilo 2. místo z Českého poháru, což je součet 4 závodů, kterých se zúčastnili v roce 2018. 

V Junior II za náš oddíl cvičila Terka Pohludková, Kika Gřesová, Naty Závodná, Vanda Gřesová, Kája Bužková, Klára Hlásna, Terka Brynychová, Bětka Geblová, Eliška Verlíková, Barča Hylská a jako náhradník byla Lucka Kojecká. Začínaly na akrobacii, kde měly jeden pád při nejtěžší řadě. Následovala trampolína, kterou zaskákaly bez jediného zaváhání a všechny byly štěstím bez sebe. Poslední disciplínou byla pódiová skladba, která je velmi obtížná a děvčatům dává vždy zabrat. Holky ale nezaváhaly a sestavu zacvičily čistě. Mohly se tak radovat z vysoké známky 16-ti bodů. ,,Starší děvčata si chtěla napravit reputaci z předešlých závodů a myslím si, že se jim to určitě povedlo," řekla trenérka Petra Tobiášová. Za svůj předvedený výkon si domů odváží bronzové medaile! 

Všem moc gratulujeme a děkujeme za předvedené výkony! Poděkování patří také naším trenérkám Denise Sochací a Daniele Cmíralové, které celé závody za nás rozhodovaly.

 

 

Cookies

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více zde.