Lyžování se sluníčkem

Vážení rodiče,

naše škola organizuje odpolední Lyžování se sluníčkem pro žáky 1. až 5. tříd v únorovém termínu, který nám bude potvrzen na základě vámi vyplněné přihlášky v přihlašovacím systému, který bude spuštěn od 10. 10. 2018. Své děti přihlaste v on-line systému www.prihlaskanakurz.cz  v sekci Informace o kurzech a proveďte platbu do 30. 11. 2018.

Pro naši školu máme zarezervováno 23 míst. Všechny ostatní děti, které se zaregistrují až jako 24. a více, budou zařazeny jako náhradníci.

Řádná platba kurzu je možná do 30. 11. 2018. Při pozdější platbě a pro dohlášené děti, je k ceně kurzu připočítán administrativní poplatek 250,-/dítě. Dohlášení a platba kurzu je možná nejpozději 14 dní před začátkem kurzu převodem na účet. Dítě je považováno za řádně přihlášené na základě vyplnění přihlášky v on-line systému na www.prihlaskanakurz.cz a zaplacení příslušné částky.

Podrobnější informace též na www.sunoutdoor.cz v sekci Kurzy pro školy a školky. Možnost zapůjčení lyžařského nebo snowboardového vybavení v místě konání.

Lyžujeme se sluníčkem (formát pdf)

Cookies

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více zde.