Den otevřených dveří

Ve čtvrtek 16. února se na naší škole konal Den otevřených dveří. Zájemci z řad rodičů budoucích prvňáčků se mohli seznámit s prostředím, atmosférou a učiteli školy. Jednotlivé prohlídky školou zajišťovali vyučující, kteří také ochotně odpovídali na veškeré dotazy. Návštěvníci procházeli různými stanovišti, kde si předškoláci prohlédli učebnice a pracovní sešity, které jim budou pomáhat při nácviku čtení, psaní a počítání. Jinde si vyzkoušeli práci s interaktivní tabulí, skládali puzzle, vytvořili si vlastní odznaky a placky, ale také mohli vidět práci s robotikou (VIDEO). V přírodovědné učebně si mohli návštěvníci vyzkoušet práci s mikroskopem, nebo si prohlédnout  naše školní zvířátka (rybičky a morčata), o která se žáci školy pečlivě a vzorně starají. Na konci prohlídky bylo pro všechny přichystáno občerstvení ve školní kuchyňce.

Pokud jste k nám nestihli ještě zavítat, nabízíme druhý termín k návštěvě, a to 16. března. Na všechny budoucí prvňáčky se budeme těšit při zápisu do první třídy, který se uskuteční ve dnech 17. a 18. dubna.

 

 

 

Partnerství

 

 

 

Časopis NAŚE 11

Číslo 1 2

Certifikáty

Vzhled

Cookies

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory Cookies. Vypnutí a vice informací o Cookies zde