Okresní kolo dějepisné olympiády

V úterý 17. ledna 2023 proběhlo na naší škole Okresní kolo dějepisné olympiády

Nejúspěšnější řešitelé dvaatřiceti škol okresu Frýdek-Místek prověřovali své vědomosti týkající moderní historie.

Tematické zaměření letošního ročníku: ,, Rozdělený svět a Československo v něm – 1945 – 1992“

Dobové fotografie, dokumenty, karikatury, doplňovačky, práci s texty řešili účastníci 90 minut. Následovala malá přestávka s občerstvením a beseda v Městské knihovně Frýdek – Místek, která se nachází v budově naší školy. Mezitím opravovala odborná porota vyřešená zadání okresního kola, aby mohla neprodleně vyhlásit výsledky a sdělit postupující do krajského kola.

Naši školu reprezentoval Vojtěch Jarošek, žák osmého ročníku, který dokázal svými vědomostmi porazit i žáky deváté třídy a získal krásné 4. místo. Tímto si zajistil postup do krajského kola. Blahopřejeme.

Každý účastník obdržel pamětní list, vítězové peněžní poukázku na nákup knih a diplom.

Spokojenost s průběhem akce byla jak na straně zadavatelů, tak na straně poroty.

Tak zase za rok na 11. ZŠ.              

                                                                                        

 

Partnerství

 

 

 

Časopis NAŠE 11

Číslo 1 2 3 4

Certifikáty

Vzhled

Cookies

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory Cookies. Vypnutí a vice informací o Cookies zde