Úspěch v dopravní soutěži žáků 4. tříd

 
Dne 21. června se žáci čtvrtých tříd naší školy zúčastnili soutěže „O nejlepší družstvo dopravního hřiště“. Tuto soutěž vyhlašuje Městská policie Frýdek- Místek ve spolupráci s BESIPem, Českým červeným křížem a společností  Hyundai. Je určena právě žákům 4. ročníků, u kterých proběhla výuka na dopravním hřišti ve Frýdku - Místku, kde se také soutěž konala.
Soutěžními disciplínami byla  pravidla provozu na pozemních komunikacích (test), pravidla provozu na pozemních komunikacích (jízda po dopravním hřišti), jízda  zručnosti a zásady poskytování první pomoci.  Všechny disciplíny mají pevně stanovená pravidla i bodové ohodnocení. Naši školu v této soutěži zastupovala 2 smíšená družstva – Eliška Křištofová, Klára Jurášková, Adam Tesarčík a David Žvak ze 4. A, Amálie Šiblová, Adriana Kanalošová, Ondřej Krzesiewicz a Hynek Přibyl ze 4. C.
V soutěži družstev se družstvo ze 4. A umístilo v celkovém pořádí na krásném 2. místě. Mezi jednotlivci také uspěl jeden z našich žáků a to David Žvak, který si domů odvezl netradiční výhru - kolo z limitované edice. 
Poděkování patří hlavně paní učitelce Mgr. Zuzaně Šnajdrové, která žáky na soutěž připravovala.
Všem gratulujeme a doufáme, že naši školu budou stejně úspěšně reprezentovat i příští rok.
 
 
 

Partnerství

 

 

 

Časopis NAŠE 11

Číslo 1 2 3 4

Certifikáty

Vzhled

Cookies

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory Cookies. Vypnutí a vice informací o Cookies zde