Spuštěna registrace na Lyžování se sluníčkem

Vážení rodiče,

naše škola organizuje odpolední Lyžování se sluníčkem pro žáky 1. až 5. tříd v termínu

od 6. ledna – 10. ledna 2020 za cenu 2040,- Kč. 

Své děti můžete přihlašovat v on-line systému www.prihlaskanakurz.cz  v sekci Informace o kurzech od 26. září a provést platbu do 30. 11. 2019.

Pro naši školu máme zarezervováno 25 míst. Všechny ostatní děti, které se zaregistrují jako 26. a více, budou zařazeny jako náhradníci.

Řádná platba kurzu je možná do 30. 11. 2019. Při pozdější platbě a pro dohlášené děti, je k ceně kurzu připočítán administrativní poplatek 250,-/dítě. Dohlášení a platba kurzu je možná nejpozději 14 dní před začátkem kurzu převodem na účet. Dítě je považováno za řádně přihlášené na základě vyplnění přihlášky v on-line systému na www.prihlaskanakurz.cz a zaplacení příslušné částky. Podrobnější informace též na www.sunoutdoor.cz  v sekci Kurzy pro školy a školky. Možnost zapůjčení lyžařského nebo snowboardového vybavení v místě konání za 400,- Kč.

 

 

Cookies

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více zde.