Třídní seznamy žáků

 

Vážení rodiče, dále naleznete jmenné seznamy žáků tříd I. A, I. B, VI. A a VI. B.

Třídy:


 

Třída: I. A

třídní učitel: Mgr. Daniela Kaňoková

  • 1. Argilopulu Anastasia Kirsten
  • 2. Bojda Lukáš
  • 3. Čuba Oliver
  • 4. Divišová Kristýna
  • 5. Gongolová Klára
  • 6. Hapaková Sofie
  • 7. Konečná Natálie
  • 8. Křížová Sofie
  • 9. Lach Vojtěch
  • 10. Líbal Filip
  • 11. Macháčková Anežka
  • 12. Malurek Petr
  • 13. Mráčková Eliška
  • 14. Oramus Matouš
  • 15. Pasiová Adéla
  • 16. Sigl Samuel
  • 17. Staniowská Veronika
  • 18. Šebesta Vojtěch Eduard
  • 19. Šlahor Dominik
  • 20. Šutová Kristýna
  • 21. Talafa Teodor
  • 22. Vařechová Anežka
  • 23. Zelinskij Kostiantin

 


 

Třída: I. B

třídní učitel: Mgr. Ivona Schwederová

  • 1. Drápelová Elen
  • 2. Grosmanová Olivie
  • 3. Hasmandová Viktorie
  • 4. Janýšková Eliška
  • 5. Jarošková Markéta
  • 6. Letošníková Iva
  • 7. Lukacsová Natálie
  • 8. Machů Šimon
  • 9. Moskal Matyáš
  • 10. Morysová Kristýna
  • 11. Pástor Ludvík
  • 12. Rusina František
  • 13. Salvet Milan
  • 14. Štefek Štěpán
  • 15. Třinecká Sára
  • 16. Vašíček Dominik
  • 17. Végh Kristián
  • 18. Zavadil Libor
  • 19. Žvatora David

 


 

Třída: VI. A  s rozšířenou výukou tělesné výchovy  (volejbal – házená)

třídní učitel: Mgr. Zuzana Šnajdrová

  • 1. Adamec Pavel
  • 2. Alešová Alena
  • 3. Andrášová Natálie
  • 4. Brázdilová Karolína
  • 5. Brettschneider Jakub
  • 6. Buzková Zuzana
  • 7. Čech Jakub
  • 8. Daková Aneta
  • 9. Delong Karel
  • 10. Dužíková Tereza
  • 11. Geržová Sabina
  • 12. Jonášová Vanessa
  • 13. Kociánová Karolína
  • 14. Konečná Hana
  • 15. Mach Jakub
  • 16. Menšík Lukáš
  • 17. Mikesková Petra
  • 18. Mojžíšek Radovan
  • 19. Nalevanko Samuel
  • 20. Obermajer Ladislav
  • 21. Ondrášek Jakub
  • 22. Phamová Ha My
  • 23. Sobčáková Patricie
  • 24. Stalmach Petr
  • 25. Svábová Karolína
  • 26. Štefko Ondřej
  • 27. Urbišová Klára
  • 28. Výborná Dominika

 


 

Třída: VI. B

třídní učitel: Mgr. Jana Chrapková

  • 1. Anlauf Richard
  • 2. Božková Daniela
  • 3. Buštík Matyáš
  • 4. Draschl Daniel
  • 5. Fukalová Rebeka
  • 6. Gaurová Romana
  • 7. Gurecká Veronika
  • 8. Henik Kevin Jaroslav
  • 9. Hrubá Daniela
  • 10. Killingerová Veronika
  • 11. Kimla David
  • 12. Kopřivová Lucie
  • 13. Kožíšek David
  • 14. Mašlonka Ivo
  • 15. Mraček Matyas
  • 16. Pham Thu Ngan
  • 17. Plevková Barbora
  • 18. Polomská Riana
  • 19. Sedlářová Nikola
  • 20. Skotnicová Adéla
  • 21. Sladký Dominik
  • 22. Skácelová Marie
  • 23. Vávrová Nathaly
  • 24. Zelinskii Konstantin

 

 


 

Cookies

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více zde.