Thanks for London

Ve dnech 6. – 10. 5. 2019 se 22 žáků 7. až 9. tříd zúčastnilo zájezdu do Londýna s cestovní kanceláří CK SCHOLARE. Název zájezdu nabízel ,,Anglii plnou zábavy‘‘ a myslíme si, že o zábavu děti určitě neměly během těchto dní nouzi.

Pro zvětšení klikněte na obrázek...

Navštívili jsme zábavní park LEGOLAND, kde nejen děti, ale i dospělí byli ohromeni, co všechno se dá postavit z Lega. Velice působivá byla prohlídka jednoho z největších akvárií světa SEA LIFE London Aquarium, která nás zavedla do světa pod vodou mezi žraloky, medúzy a úžasné korálové ryby. Užili jsme si mimořádné výhledy na centrum Londýna z prosklené kabinky LONDON EYE.

Někteří navštívili jednu z hlavních londýnských atrakcí, kterou je muzeum voskových figurín MADAME TUSSAUDS, aby se setkali se světoznámými herci, zpěváky a politiky. Ostatní si ve stejném čase prohlíželi exponáty BRITISH MUSEUM, které se svou sbírkou řadí k nejvýznamnějším muzeím na světě.

Nejoblíbenější atrakcí se pro naše žáky staly ateliéry MAKING OF HARRY POTTER, což je místo skutečného natáčení příběhu se všemi rekvizitami, oblečením, místnostmi, Zapovězeným lesem, Příčnou ulicí a maketou Bradavic.

Chtěla bych touto cestou poděkovat všem rodičům, kteří umožnili svým dětem vycestovat do Anglie s naší školou a poznat tak něco nového, procvičit si svou angličtinu, seznámit se s místy, které doposud znali jen z obrázků a učebnic AJ. Věřím, že každého z výletníků zájezd něčím obohatil, získal nové zkušenosti a na dlouho pro něj zůstane pěknou vzpomínkou.

Poděkování patří i našemu panu řediteli, který souhlasil s touto aktivitou mimo školu a za celou akci nesl velkou zodpovědnost.

Mgr. Iva Novotná

Cookies

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více zde.