12. zlato pro naši školu


 V sobotu 11. 4. 2015 se konalo v Praze

Mistrovství ČR ve sportovní gymnastice.

Tým našich starších děvčat ve složení Adéla Blažková, Jolana Jašúrková, Hana Filipová a Veronika Papalová získal již 12. zlato pro naši školu.

 

Jsme opravdu hrdí na naše gymnastky, gratulujeme jim k tomuto velkému úspěchu a děkujeme rovněž všem trenérkám, které s děvčaty pracují!!! Je to totiž nejen reprezentace naší školy, ale i našeho města.

Další fotografie...

Velký úspěch sportovních gymnastek na Slovensku


Dne 7.března 2015 se na Slovensku v Trnavě konal Festival pohybových skladeb s mezinárodní účastí. Gymnastky z 11.ZŠ vyrazily na Slovensko reprezentovat školu Jiřího z Poděbrad, město Frýdek-Místek, ale také jako jediní zástupci Českou republiku. Závodu se zúčastnilo celkem 45 týmů ze Slovenska, Maďarska a České republiky.

Číst dál...

Gymnastky 11. ZŠ již po jedenácté mistry republiky


Ve  dnech 12. - 13. 4. 2014 se v gymnastické hale v Prostějově konalo Mistrovství České republiky – finále poháru školních sportovních klubů. 

Číst dál...

Sportovní gymnastika pro předškoláky

Vážení rodiče,

ve školním roce 2013/2014 naše škola nebude organizovat kroužek sportovní gymnastiky pro děti předškolního věku. Důvodem  je nedostatek volné kapacity prostor školních tělocvičen a personální problém se zabezpečením tohoto kroužku.

Číst dál...

Pozvánka na ukázku gymnastiky

Vážení rodiče, milí žáci a sportovní přátelé,

ve čtvrtek 12.12.2013 se bude od 16.00 hodin

v tělocvičně školy konat ukázka sportovně-gymnastického tréninku nejmenších žáků. Přijďte se podívat, jak si naši žáci rozvíjejí zdatnost v tomto náročném sportu, jaká průpravná cvičení, hry, náčiní a nářadí jsou při tréninku využívány.

Pozvánka...

Naše gymnastky v republikovém poháru AŠSK nemají konkurenci

Gymnastky z 11.ZŠ ve Frýdku se 13.dubna 2013 zúčastnily republikového finále poháru ve sportovní gymnastice družstev, které se i letos konalo v liberecké Tip Sport aréně.

Číst dál...

Cookies

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více zde.