Kritéria přijetí k plnění povinné školní docházky pro školní rok 2024/2025

Základní kritéria přijetí k plnění povinné školní docházky na naší škole:

  1. Žák má místo trvalého pobytu v příslušném školském obvodu (spádová oblast)
  2. Žák s přiděleným vízem za účelem strpění pobytu v ČR má místo přechodného pobytu v příslušném školském obvodu (spádová oblast)
  3. Žák nemá místo trvalého pobytu v příslušném školském obvod

Spádovou oblast naší školy tvoří následující ulice:

Bavlnářská, Bedřicha Václavka, Černá cesta, Dobrovského, Dr. M. Tyrše, Dr. Petra, Dvorská, Hlavní třída, J. Božana, Jana Čapka, Jiřího Mahena, Jiřího z Poděbrad, Josefa Kavky, Kostikovo náměstí, Kpt. Nálepky, Krátká, Lipová, M. Chasáka, Malá, Mikoláše Alše, Na Podvolání, Na Poříčí, Na Veselé, Na Vyhlídce, Na Výsluní, Nádražní, Národních mučedníků, Nové Dvory-Hlíny, Nové Dvory-Kamenec, Nové Dvory-Podhůří, Nové Dvory-Vršavec, Novodvorská, Ó. Lysohorského, Okružní, Panské Nové Dvory, Pekařská, Pod Zámečkem, Podlesní, Potoční, Přemyslovců, Příkrá, Růžová, Sadová, Slavíčkova, Slezská, Sokola Tůmy, Spojovací, Staroměstská, Svatoplukova, Šeříková, Těšínská, tř. T. G. Masaryka, Třešňová, V Zahradách, Viléma Závady

a místní část: Skalice, s výjimkou vzdělávání na prvním stupni základní školy

Partnerství

 

 

 

Časopis NAŠE 11

Číslo 1 2 3 4

Certifikáty

Vzhled

Cookies

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory Cookies. Vypnutí a vice informací o Cookies zde