Z technických důvodů je vyhlášeno ředitelské volno na úterý 9. června 2026.

Šťastné konce

Šťastné konce

Dne 7. května navštívili žáci 2. stupně koncert „Šťastné konce“, který se konal v kině Vesmír v Ostravě. Hudební program připravila Janáčkova filharmonie Ostrava a žáci si mohli vychutnat známé melodie z muzikálů a filmové hudby v podání orchestru pod vedením dirigenta Chuhei Iwasakiho.

Koncert nesl název „Šťastné konce“ a jeho tématem byly emoce, radost a naděje, které hudba dokáže předat posluchačům.

Program byl doplněn průvodním slovem Vojtěcha Johaníka a zajímavou scénickou koncepcí Lenky Jaborské.

Pro žáky byl tento kulturní zážitek nejen příjemným zpestřením výuky, ale také možností poznat krásu živé orchestrální hudby.

Autor: Mgr. Radomíra Střížová

Spolupracujeme


nahoru