Young Journalist

Hello!

Do you speak English? Pokud ne, možná byste se měli přihlásit na doučování.

Že je to nuda? Jestliže si tohle vaše dítě myslí, patří k drtivé většině dětí na planetě, které velmi často sjednocuje negativní postoj k učení. Kdo si to ale rozhodně nemyslí, jsou děti 11. základní školy ve Frýdku- Místku, které od letošního září navštěvují novinářský kroužek "Young Journalist". Děti si v rámci tohoto kroužku budují pozitivní vztah k angličtině a zjišťují, že učení nepředstavuje pouhé sezení nad domácími úkoly, ale že pokud se chtějí angličtinu opravdu naučit, musí ctít motto: „Anglicky se neučí, anglicky se žije!"

A právě v tom jim má pomoci kroužek "Young Journalist", jehož výsledkem je anglicky psaný časopis "The Originals 11", na jehož vzniku se aktivně podílejí členové redakční rady, jimiž jsou žáci 4. až 9. tříd.

Díky tvorbě tohoto časopisu se děti nejen zlepší v angličtině, ale také se naučí fungovat jako komunita, pracovat jako jeden tým a především si užijí spoustu zábavy. Časopis "The Originals 11" poskytuje dětem jedinečnou možnost seberealizace a vyjádření vlastního názoru, jež je bezesporu cennou zkušeností na jejich další cestě životem. Časopis rovněž dává dětem příležitost rozvíjet svoje zájmy v oblasti kultury, sportu, reálií anglicky mluvících zemí, aktuálního dění v našem městě nebo ve škole. I přestože víme, že první čtvrtletní číslo, které vyšlo v prosinci tohoto roku, je pouze prvním krůčkem na dlouhé cestě, věříme, že si časopis získá oblibu a přízeň čtenářů.

Na nové číslo časopisu vás upozorníme na naších stránkách a přehled všech čísel naleznete  zde  nebo přímo v "horním menu" JAZYKY-THE ORIGNALIS  11.  

Zbývá už jen popřát našim mladým redaktorům Good luck!

 

Cookies

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více zde.