Děti na startu 2017/2018

Vážení rodiče, již 3. rokem nabízí naše Základní škola Frýdek-Místek, Jiřího z Poděbrad 3109 pro vaše děti pohybový kurz s názvem Děti na startu.

Jedná se o celorepublikový projekt všeobecné pohybové přípravy pro děti od 4 do 9 let, který je zaměřený na rozvoj základní pohybové motoriky, koordinace, obratnosti, rychlosti a síly.

Kurz probíhá 1x týdně 60 minut vždy ve středu od 15:30 – 16:30 v tělocvičně školy, přičemž děti jsou vždy rozděleny do 4 skupin a každá cvičí 10 – 15 minut pod vedením vlastní trenérky. Odborně vyškolenými trenérkami jsou vyučující školy: Mgr. H. Kadubcová, Mgr. M. Brunclíková, Mgr. M. Jakůbková a Mgr. M. Šuláková. Kurz je určen pro 35 dětí. Cena za pololetí činí 800,-.

Přihláška ke stažení zde (formát pdf).

Podepsané přihlášky doručte do školy nebo naskenujte a zašlete na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 11. 9. 2017.

Uzávěrka přihlášek je 11. 9. 2017. Rodičům přihlášených dětí budou po tomto datu mailem zaslány podklady pro platbu. Kurz začíná 20. 9. 2017 a končí v červnu 2018.

Bližší informace:   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , www.detinastartu.cz

Děti na startu


Vážení rodiče,

již 2. rokem nabízíme naše "Jedenáctka" pro vaše děti pohybový kurz s výstižným názvem Děti na startu.

Jedná se o celorepublikový projekt všeobecné pohybové přípravy pro děti od 4 do 9 let, zaměřený na rozvoj základní pohybové motoriky, koordinace, obratnosti, rychlosti a síly. 

Další články o projektu naleznete zde.

Číst dál...

Kroužek „Děti na startu“


Haló, haló, svoláváme všechny děti z Frýdku-Místku!

Chcete zažít radost z pohybu?

Naše „Jedenáctka“, taková ta zelená škola, pro vás připravila od září 2015 kroužek, který je určen právě pro vás, kterým je  čtyři až devět let.

Kroužek se jmenuje „Děti na startu“.

 

Co budeme startovat? No, přece vaše tělo a radost z pohybu! Budeme tedy potěšeni, když vy, kteří máte rádi pohyb a chcete se naučit správně běhat, skákat, padat, udělat kotrmelec i hvězdu, chytat a házet míč a jiné hry, přijdete od září do naší tělocvičny. Těšíme se na vás!

Číst dál...

RSS