Oficiální stránky statutárního města Frýdek-Místek

Vážení rodiče,

chceme vás upozornit na webovské stránky města, kde jsou zveřejněny návrhy rozpočtu na r. 2018 a střednědobý výhled rozpočtu na l. 2019-2020 jednotlivých příspěvkových organizací včetně naší školy. Více zde.

Lyžování se sluníčkem

Vážení rodiče,
naše škola opět organizuje Lyžování se sluníčkem. Naší škole bude sdělen termín lyžování až po přihlášení žáků do systému www.prihlaskanakurz.cz. Prosím Vás, kteří máte o lyžování zájem, abyste své dítě zaregistrovali v tomto on-line systému od 1. 10. 2017 a ihned provedli platbu. Pro naši školu máme zarezervováno pouze 23 míst. Všechny ostatní děti, které se zaregistrují až jako 24. a více, budou zařazeny jako náhradníci.
Řádná platba kurzu je možná do 30. 11. 2017. Plakát zde (formát pdf).

Mgr. Táňa Janošcová
zástupkyně ředitele 

Vědomostní hra vytvořená pro projekt Ovoce a zelenina do škol "Kozel Ovozel"


Státní zemědělský intervenční fond (SZIF) by Vám rád představil novou vědomostní hru„Kozel Ovozel“, která se stala součástí evropského projektu Ovoce a zelenina do škol, jenž SZIF administruje.

Aplikace je česká a neobsahuje reklamu ani nákupy v aplikaci. Je zdarma ke stažení na portálech Google Play a App Store. Více informací naleznete na naších stránkách zde nebo přímo na stránkách www.ovocedoskol.szif.cz.

 

Výzva k podání nabídky na plnění zakázky malého rozsahu

Číst dál...

Výzva k podání nabídky na plnění veřejné zakázky malého rozsahu

Nákup nových školních lavic a školních židlí. Podrobnosti naleznete v dokumentu  zde (formát pdf).

Informace o dodržování hygienických pravidel ve školských zařízeních

Informace Krajské hygienické stanice k výskytu VHA a dodržování hygienických pravidel.

Číst dál...

RSS