Školní psycholog i na naší škole

Vážení rodiče, zákonní zástupci a milí žáci,

mé jméno je Martina Nováková Fabianová, a s radostí a odhodláním začínám vykonávat činnosti školního psychologa. Neváhejte se na mne obrátit kdykoli budete mít pocit, že vaše dítko něco trápí či potřebuje poradit s výchovnými nebo výukovými potížemi. Přijďte si popovídat, nebo se jen zeptat, na to, co vás zajímá…

A co vlastně může školní psycholog dělat?

Uvedu několik příkladů:

  • individuální poradenství pro žáky (osobní a rodinné problémy, výukové potíže, obtíže v třídním kolektivu, atd.)
  • konzultace se zákonnými zástupci žáků
  • poskytování krizové intervence
  • depistáž výchovných a výukových potíží
  • sociometrická šetření, zjišťování sociálního klimatu ve třídě, podpora spolupráce třídy a třídního učitele
  • péče o nadané žáky
  • kariérové poradenství
  • osvětová činnost
  • a další…

Jak se na mne můžete obrátit?

Pokud si chcete sjednat osobní schůzku, tak mne neváhejte kontaktovat telefonicky (555 534 082) nebo emailem:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Ve škole jsem přítomna vždy v pondělí a ve čtvrtek.
Najdete mne ve 4. patře budovy C.

K individuální práci se žákem je nutný informovaný souhlas zákonného zástupce. Obsah všech sdělení je důvěrný, jako psycholog zachovávám mlčenlivost. Poradenské služby jsou na škole poskytovány zdarma. Věřím, že společně se nám podaří, aby naše škola stále byla bezpečným a příjemným místem, kam nejen děti chodí s radostí.

Krásné dny přeje,

Martina Nováková Fabianová
školní psycholožka        

RSS