Get Adobe Flash player

Lyžařský kurz 6. a 7. A

V pondělí 16. února se vydalo bezmála třicet statečných na základní lyžařský výcvik do areálu na Bílé. Dopoledne byli žáci rozřazeni do výkonnostních skupin na začátečníky, pokročilé a snowboardisty, následoval oběd, odpolední klid a lyžovačka či běžkování. Po zabydlení se v pokojích na internátě, večeři a nástupu, vzali učitelé přítomné na procházku noční Bílou, během níž se za chladného počasí seznámili s místní pověstí.

Pro děti byly připraveny během týdne různé aktivity, ať už pingpongový turnaj, sauna, večerní lyžování či střelba vzduchovkou. Účastníci si večery zpestřovali hrami, např. hututu, městečkem Palermem, diskotékou nebo černými historkami.

Ve čtvrtek odpoledne proběhl závod lyžařů a snowboardistů ve slalomu, v pátek ráno zase závod na běžkách. Čtvrteční večer byl ve znamení vyhlašování nejlepších sjezdařů, stolních tenistů i střelkyně, největších prasátek a těch, kteří udělali největší pokrok.

Celý týden proběhl bez větších problémů a pouze s jedním zraněním. Cíle kurzu byly naplněny - všichni se naučili lyžovat či snowboardovat, všichni dokončili závod na běžkách a hlavně se utužil kolektiv, kdy se děti poznaly i v jiných situacích, než na které jsou zvyklé ze školy a navázaly nová přátelství.

fotogalerie...

Recitační soutěž 2015

V pátek 6. 2. 2015 proběhlo na naší škole školní kolo recitační soutěže kategorie 3 a 4.

Číst dál...

Biologická olympiáda 2015

Ve středu 4.2.2015 proběhlo školní kolo biologické olympiády, letos na téma „Život stromu“.

Číst dál...

Okresní kolo olympiády v českém jazyce


Dne 5. února 2015 proběhlo okresní kolo olympiády v českém jazyce. Zúčastnilo se jí 39 žáků z okresu Frýdek-Místek a náš žák Timotei Adamec z IX.C obsadil krásné 5. místo.

Moc Timovi gratulujeme k tomuto velkému úspěchu !!!

Pozvánka na maškarní karneval

Zveme všechny malé, větší i velké na tradiční maškarní karneval, který se koná ve čtvrtek 26.února 2015 v 15:30 hod. ve školní jídelně.  

Plakát...

Soutěž na téma "Vánoční strom"

V pátek 12. prosince proběhla v učebně Informatiky soutěž ve tvorbě PowerPointové prezentace na téma "Vánoční strom". 

Číst dál...