Atletický trojboj školních družin

17. 5 .2017 proběhl na školním hřišti 11. ZŠ atletický trojboj školních družin. Soutěží v běhu na 50 metrů, skoku do dálky a hodu kriketovým míčkem se zúčastnily děti prvního až pátého ročníku. V soutěživé, ale kamarádské atmosféře bojovaly všechny děti nejen o umístění a medaile, ale i o pěkné sportovní ceny věnované městem Frýdek-Místek.
 
Všem vítězům i poraženým děkujeme za účast a těšíme se v příštím roce na shledanou.

Celkové výsledky

Okresní kolo biologické olympiády 2017

Ve dnech 10.4. a 20.4. 2017 proběhlo na ZŠ E. Krásnohorské 2254 ve Frýdku-Místku okresní kolo biologické olympiády kategorie D a C. Téma letošní olympiády je „Detektivem v přírodě“. Výsledné pořadí je následující:

Kategorie D

  • Tereza Durčáková 2. místo
  • Tereza Wieczorková 9. místo
  • Štěpánka Vidláková 16. místo

Kategorie C

  • Nela Andrlová 15. místo

Všem gratuluji a děkuji za vzornou přípravu. Tereza Durčáková postupuje do krajského kola, které se bude konat ve čtvrtek 25.5.2017 v Ostravě. Tak jí držme palce!

 

Nabídka tanečních táborů

V rámci spolupráce naší školy s Tanečním studiem Dancepoint nabízíme našim žákům možnost zúčastnit se příměstského tábora s názvem Fantastická zvířata a kde je najít. Dancepoint pro 1. stupeň otevře dveře svého sálu, kde si naši mohou vyzkoušet za vedení lektorů tanec.
 
Bližší informace  zde

Plakáty

Změna adresy žákovské knížky.

Vážení rodiče a žáci,

Po změně internetového připojení od našeho providera došlo i ke změně adresy žákovské knížky. Nové adresy a odkazy jsou již změněny na našich stránkach zde a pro mobilní aplikace  zde. Za vzniklé problémy se omlouváme.

Zápis do 1. tříd

Ve dnech 24. a 25. dubna 2017 v našem městě proběhl Zápis do 1. ročníku. K zápisu na naši „Jedenáctku“ se dostavilo 69 budoucích prvňáčků. Pro 7 z nich rodiče zažádali odklad školní docházky.

Rád bych velmi poděkoval rodičům za jejich důvěru, kterou tímto projevili naší škole.
Děkuji i všem učitelům, kteří pečlivě připravili nejen tento slavnostní zápisový den, ale i spoustu zajímavých a poutavých akcí pro naše budoucí prvňáčky. Pevně věříme, že s naší školou, která má dlouhodobě velmi dobré výsledky, budete spokojeni.

Ing. Jiří Adámek

ředitel školy

Pár fotografií

Porucha telefonní ústředny

V souvislosti s poruchou telefonní ústředny si Vás dovolujeme upozornit, že až do vyřešení technických problémů můžou být telefonní linky školy v následujících dnech nedostupné.

V případě nedostupnosti proto doporučujeme nás kontaktovat nejlépe emailem. Omlouváme se za případné nepříjemnosti.

 

RSS