Get Adobe Flash player
Krásné Vánoce vyplněné spoustou nezapomenutelných zážitků a splnění všech tajných přání v novém roce Vám ze srdce přejí zaměstnanci 11. ZŠ.

Vánoční florbalový turnaj


Dne 15.12. se konal "Vánoční florbalový turnaj" žáků jedenácté základní školy.

  • Vítězství s přehledem získalo družstvo 9.A (HVĚZDY) se skóre 21:12.
  • Na druhém místě skončilo družstvo 8.A (MUFASA) se skóre 11:14.
  • Třetí místo obsadilo družstvo 9.B (PARTYZÁNI) se stejným počtem vstřelených branek jako stříbrné družstvo, na bronzovou příčku je však pasoval vyšší podíl inkasovaných branek - skóre 11:17.

Všem vítězům gratuluji.

Mgr. D. Hosnédl

Další fotografie...

Výsledky 2. kola zeměpisné soutěže

Výsledky a správné odpovědi...

Jedenáctá „Vánoční nota“ opět v režii naší školy

Tradiční setkání malých zpěváčků pod názvem " Vánoční nota " opět uspořádala naše škola v kině Vlast  a to ve středu 10.12.2014.

Zazněly zde nejen pohádkové písničky, ale i vánoční a zimní melodie, krásné písně v podání pěveckého sboru Catena Musica, saxofonové sólo Báry Sedlářové a oko diváka se mohlo potěšit pohledem na svěřence lektorů latinsko- amerických tanců Tomáše Hoška a Simony Švrčkové, kteří předvedli, s čím soutěží na tanečních soutěžích. Úvodní slovo měl pan Mgr. Michal Pobucký, který popřál všem soutěžícím hodně zdaru a navodil příjemnou vánoční atmosféru celé akce. Mezi hosty nechyběla ani paní Ing. Ilona Nowaková a paní Ing. Eva Richtrová. Sponzory byly tradičně Technické služby města Frýdku- Místku a.s., Sdružení rodičů a přátel školy ZŠ Jiřího z Poděbrad a také Odbor školství, kultury, mládeže a tělovýchovy magistrátu města Frýdku- Místku, za což jim velice děkujeme, neboť bez jejich pomoci bychom tuto akci uspořádat nemohli.
První písničky zazpívaly děti z MŠ Mateřídouška s hudebním doprovodem a pod vedením svých paní učitelek. Po tomto roztomilém úvodu již následovaly postupně za sebou soutěžní kategorie, které byly prokládány kulturní vložkou složenou z již dříve uvedených účinkujících.

V druhé kategorii (1. a 2. třídy):

  • 1. místo - Brázdilová Karolína z 11. ZŠ
  • 2. místo - Dluhošová Adéla ze 6. ZŠ
  • 3. místo - Hozáková Ester ze 7. ZŠ 

Ve třetí kategorii (3. - 5. třídy):

  • 1. místo - Valošek Tomáš ze 6. ZŠ
  • 2. místo - Durčáková Klára z 11. ZŠ
  • 3. místo - Vácová Magdaléna z 8. ZŠ 

Gratulujeme soutěžícím a děkujeme všem sponzorům, divákům, účinkujícím a učitelům, bez kterých by tato tradiční předvánoční akce neměla to pravé kouzlo Vánoc.

Fotogalerie...

Výsledky 1. kola zeměpisné soutěže

výsledky 1. kola a správné odpovědi

Plavba světovými oceány - 3. kolo

3. KOLO KORESPONDENČNÍ SOUTĚŽE

15. prosince - 4. ledna 2015

Soutěžní otázky:

Plavba světovými oceány - 2. kolo

2. KOLO KORESPONDENČNÍ SOUTĚŽE

8. prosince - 14. prosince 2014

SOUTĚŽNÍ OTÁZKY: