Porucha telefonní ústředny

V souvislosti s poruchou telefonní ústředny si Vás dovolujeme upozornit, že až do vyřešení technických problémů můžou být telefonní linky školy v následujících dnech nedostupné.

V případě nedostupnosti proto doporučujeme nás kontaktovat nejlépe emailem. Omlouváme se za případné nepříjemnosti.

 

Putování Amerikou

Výsledková listina
Správné odpovědi na soutěžní otázky 3. kola

Číst dál...

Putování Amerikou - 4. kolo

4. kolo korespondenční zeměpisné soutěže
27. března - 2. dubna  2017 

Číst dál...

Hodina Země

Připojte se s námi k celosvětové akci "Hodina Země". Jak akce probíhá?

V sobotu 25. 3. 2017 od 20:30 do 21:30 hodin vypněte počítač a zhasněte světla - udělejte si třeba černou hodinku v obýváku.

Tímto symbolickým, ale viditelným činem dáte najevo, že je třeba věnovat více pozornosti ochraně životního prostředí, zejména klimatu. Přidáte se k mnoha lidem na celém světě, kterým není jedno, že se mění klima a že je s tím potřeba něco dělat.

Více o této akci čtěte na http://www.veronica.cz/hodinazeme/.

Děkujeme za podporu! Vikingové z 8.B, soutěžní tým  CO2 ligy

ZÁPIS DO 1. ROČNÍKU 2017 – 2018

 K zápisu na školní rok 2017 - 2018 se dostaví děti, které se narodily v období od 1. 9. 2010 – 31. 8. 2011 a dosáhly šesti let, ať už jsou zralé či nikoli.

K zápisu se musí dostavit i rodiče, kteří hodlají žádat odklad. Rodičům bude vydán formulář Žádost o odklad školní docházky, který vyplněný a doplněný zprávou z PPP a zprávou odborného lékaře nebo klinického psychologa doručí řediteli školy co nejdříve, nejpozději však do 31. 5. 2017. O odkladu rozhoduje ředitel školy, který zašle Rozhodnutí o odkladu nebo odklad zamítne.

Zápisu se musí zúčastnit i děti, jimž byla odložena školní docházka.

K zápisu mohou ty děti, kterým bude šest až v období od 1. září do 31. prosince 2017 – toto záleží na úvaze rodičů – v tomto případě má však škola právo odmítnout (z kapacitních či jiných důvodů) nebo si vyžádat posudek z Pedagogicko-psychologické poradny (PPP).

K zápisu lze jít do kterékoli školy, kde probíhá základní školní docházka. Zákonní zástupci mají možnost zvolit pro své dítě školu na základě svého uvážení.V případě nepřijetí na vybranou školu, většinou z důvodu převisu přihlášených žáků, má povinnost přijmout žáka spádová škola – tedy škola v obvodě.

Spádovost ulic pro naši školu je: Bedřicha Václavka, Černá cesta, Dobrovského, Jiřího z Poděbrad, Kpt. Nálepky, Kostikovo náměstí, Krátká, Malá, Na Vyhlídce, Nádražní, Národních mučedníků, Na Poříčí, Novodvorská, Nové Dvory-Hlíny, Nové Dvory-Kamenec, Nové Dvory-Podhůří, Nové Dvory-Vršavec, Okružní, Ó. Łysohorského, Pekařská, Pod Zámečkem, Příkrá, Růžová, Potoční, Přemyslovců, Sokola Tůmy, Sadová, Svatoplukova, Šeříková, tř. T. G. Masaryka, Těšínská, Třešňová, Viléma Závady, V Zahradách, Bavlnářská, Dr. Petra, J. Božana, Jana Čapka, Jiřího Mahena, Lipová, Mikoláše Alše, M. Chasáka, Na Veselé, Na Výsluní, Panské Nové Dvory, Slezská, Slavíčkova, Staroměstská.

 

Datum zápisu jsme stanovili na:

24. dubna 2017 od 13.00 - 17.00 hod

25. dubna 2017 od 13.00 – 17.00 hod

 

Zápis bude probíhat v 1. a 2. patře pavilonu B.

K zápisu je nutné mít rodný list dítěte a občanský průkaz zákonného zástupce (rodiče).

Žádáme rodiče, aby řádně a včas plnili tuto zákonem stanovenou povinnost.

Putování Amerikou

Výsledková listina
Správné odpovědi na soutěžní otázky 2. kola

Číst dál...

RSS