Get Adobe Flash player

Ohlédnutí za anglickým divadelním představením

I když je již konec ledna a prvnímu pololetí jsme definitivně řekli své „Good bye“ dovolte, abych se v tomto kratičkém článku ohlédla ještě trochu zpět, a sice do prosince 2014.
Bylo to právě 15. a 16. prosince roku 2014, kdy nás se svou show navštívil Schelie Nielsen- Dr Klutz.
Dr Kultz má obrovský dar porozumění dětem, což mu umožňuje s nimi okamžitě navázat kontakt. To byla věta, kterou jsem si přečetla na jakémsi upoutávkovém letáku na jednu z jeho show. A i když všichni dobře víme, že takovéto nám doručované letáky často ve snaze přitáhnout naší pozornost přehánějí, v případě show Dr Klutze se ukázalo, že opak je pravdou. Schelie Nielsen alias Dr Klutz si děti okamžitě získal.

Číst dál...

Plavba světovými oceány - 4. kolo a celkové výsledky

Ve středu 14. ledna proběhlo v učebně Informatiky závěrečné kolo zeměpisné soutěže. Účastníci odpovídali stejně jako v minulých kolech na  soutěžní otázky pomocí map a internetu. Tentokrát  však byli na řešení náročných úkolů úplně sami. Vítězi tohoto kola se stali v kategorii 5. - 7. třída Barbora Adamcová, Sabina Čubová a Tereza Durčáková, v kategorii 8. - 9. třída Přemysl Baláž. Po sečtení výsledků všech čtyř soutěžních kol je pořadí:

  • KATEGORIE 5.-7. TŘÍDA: 1. Barbora Adamcová, 2. - 3. Sabina Čubová a Tereza Durčáková
  • KATEGORIE 8.-9. TŘÍDA: 1. Přemysl Baláž, 2. Jan Gajdács, 3. Artur Adámek

Všem vítězům blahopřejeme a těšíme se na jejich účast v dalších soutěžích. Při slavnostním vyhodnocení, které proběhne příští týden, obdrží vítězové hodnotné ceny.

Celkové výsledky a správné odpovědi...

Zápis do 1. třídy


pondělí  2. února od 13.00 - 17.00 hod.
úterý 3. února od 13.00 – 16.30 hod.

Zápis bude probíhat v přízemí tříd 3. A, B, 2. A.
K zápisu je nutné mít rodný list dítěte a občanský průkaz zákonného zástupce (rodiče). 


Bližší informace...

Gymnastky 11. ZŠ zakončily sezónu zlatem a stříbrem z Mistrovství České republiky TeamGym

 

Třebíč. Poslední listopadový víkend byl pro náš početný reprezentační TeamGym tým z 11.ZŠ ve Frýdku-Místku vrcholem zimní sezóny 2014.Třebíčské Mistrovství České republiky AŠSK bylo přehlídkou sportovních dovedností nejlepších družstev z celé republiky.

Číst dál...

Výsledky 3. kola zeměpisné soutěže

Číst dál...

Den otevřených dveří 2015


Základní škola Frýdek-Místek, Jiřího z Poděbrad 3109 zve všechny předškolní děti, jejich rodiče a další zájemce, kteří se chtějí seznámit se životem naší školy, na Den otevřených dveří, který se koná

7. 1. 2015 od 8.00 do 17.00 hodin